Lunchrooms.nl
LunchroomsOverijssel

Restobar BORR

Martinusplein 8, 7581 AN Losser, Nederland

4,9(227)

Toonaangevend Culinaire Restaurant met Gastvrije Sfeer in Losser

Lunchen bij Restobar BORR in Losser: sfeervol lunchroominterieur met houten tafels
Sfeerbeeld, geen foto van de zaak zelf.

Restobar BORR op het Martinusplein is een absolute trekpleister in Losser voor liefhebbers van verfijnde en verrassende gerechten. Dit eigentijdse restaurant combineert een laagdrempelige en toegankelijke sfeer met culinaire hoogstandjes die keer op keer indruk maken. Bezoekers prijzen het enthousiaste en gastvrije personeel dat er alles aan doet om je een onvergetelijke avond te bezorgen. De zorgvuldig samengestelde wijnarrangementen sluiten perfect aan bij de smaakvolle menu’s, waardoor elke maaltijd een complete beleving wordt. Of het nu gaat om een intiem diner of een feestelijke bijeenkomst, Restobar BORR biedt een stijlvolle en gezellige locatie waar je graag terugkomt voor een heerlijke eetervaring in Losser.

Adres en bereikbaarheid

Restobar BORR ligt aan de Martinusplein 8 in Losser, Overijssel. Met de knop Routebeschrijving open je direct Google Maps met de route vanaf jouw locatie. Ben je in de buurt en wil je verder kijken? Bekijk dan alle lunchrooms in Losser.

Wat vinden gasten van Restobar BORR?

Op Google krijgt Restobar BORR een 4,9 uit 227 reviews. In onze gids staat de zaak daarmee op plek 3 van de 18 lunchrooms in Losser. Scores veranderen in de loop van de tijd. Kijk daarom ook naar recente reviews voordat je gaat.

Lunchen in Losser

Losser ligt in Twente, in het oosten van Overijssel, vlak bij de Duitse grens. Het dorp is een fijne bestemming voor wie een lunch graag combineert met een ontspannen dag buiten. De landelijke omgeving geeft je alle aanleiding om niet alleen aan tafel te blijven zitten, maar ook een wandeling of fietstocht te maken.

Lees meer over lunchen in Losser →

Veelgestelde vragen over Restobar BORR

Waar zit Restobar BORR?

Restobar BORR vind je aan de Martinusplein 8, 7581 AN Losser in de provincie Overijssel. Gebruik de knop Routebeschrijving voor de snelste route.

Hoe wordt Restobar BORR beoordeeld?

Gasten geven Restobar BORR een 4,9 op basis van 227 Google-reviews. Daarmee staat de zaak op plek 3 van de 18 lunchrooms in Losser in onze gids.

Wat zijn de openingstijden van Restobar BORR?

De actuele openingstijden zijn nog niet door de eigenaar doorgegeven. Check ze via Google Maps of bel even voordat je gaat.

Kan ik reserveren bij Restobar BORR?

Dat verschilt per lunchroom. Met een groep of in het weekend is het slim om vooraf te bellen.

Welke lunchrooms zitten in de buurt van Restobar BORR?

De dichtstbijzijnde lunchroom buiten Losser is Spoor 6 – Eten & Drinken in Oldenzaal (ongeveer 6,9 km). Hieronder zie je meer lunchplekken in de buurt.

Is dit jouw zaak?

Eigenaren kunnen deze pagina claimen voor €199 per jaar en dan zelf foto's, openingstijden en de menukaart toevoegen.

Meer lunchrooms in Losser

Alle 18 lunchrooms in Losser →

Lunchrooms in de buurt van Restobar BORR