Lunchrooms.nl
LunchroomsZeeland

Restaurant Oesterbeurs

Wijngaardstraat 2, 4401 CS Yerseke, Nederland

4,7(310)

Een Culinaire Beleving in het Hart van Yerseke

Lunchen bij Restaurant Oesterbeurs in Yerseke: taart en croissants op de toonbank
Sfeerbeeld, geen foto van de zaak zelf.

Restaurant Oesterbeurs in Yerseke staat bekend om zijn verfijnde 5-gangenmenu’s waarbij elke gang een verrassende smaakexplosie biedt. Gasten waarderen vooral de originele combinaties en de deskundige begeleiding door een enthousiaste sommelier, wat het diner tot een bijzondere ervaring maakt. De warme ontvangst en het uitstekende gastheerschap zorgen ervoor dat bezoekers zich meteen welkom voelen. Daarnaast is de diverse en interessante wijnkaart een echte pluspunt voor fijnproevers. Het sfeervolle interieur draagt bij aan een intieme en gezellige ambiance, perfect voor een avondje uit waarin kwaliteit en beleving centraal staan. Hoewel de desserts al lovend ontvangen worden, zou een kleine toevoeging zoals bonbons bij de koffie de ervaring nog completer maken. Restaurant Oesterbeurs is een uitstekende keuze voor liefhebbers van een hoogwaardige culinaire ervaring in Yerseke.

Adres en bereikbaarheid

Restaurant Oesterbeurs ligt aan de Wijngaardstraat 2 in Yerseke, Zeeland. Met de knop Routebeschrijving open je direct Google Maps met de route vanaf jouw locatie. Ben je in de buurt en wil je verder kijken? Bekijk dan alle lunchrooms in Yerseke.

Wat vinden gasten van Restaurant Oesterbeurs?

Op Google krijgt Restaurant Oesterbeurs een 4,7 uit 310 reviews. In onze gids staat de zaak daarmee op plek 3 van de 8 lunchrooms in Yerseke. Scores veranderen in de loop van de tijd. Kijk daarom ook naar recente reviews voordat je gaat.

Lunchen in Yerseke

Yerseke ligt aan de Oosterschelde op Zuid-Beveland en is nauw verbonden met de mossel- en oestercultuur. Dat geeft een lunch in dit Zeeuwse dorp een eigen karakter. Het water, de havens en de oesterputten vormen een herkenbaar decor voor een ontspannen middag. Voor liefhebbers van schaal- en schelpdieren is de verbinding met de Zeeuwse keuken een mooie aanleiding om hier aan tafel te gaan.

Lees meer over lunchen in Yerseke →

Veelgestelde vragen over Restaurant Oesterbeurs

Waar zit Restaurant Oesterbeurs?

Restaurant Oesterbeurs vind je aan de Wijngaardstraat 2, 4401 CS Yerseke in de provincie Zeeland. Gebruik de knop Routebeschrijving voor de snelste route.

Hoe wordt Restaurant Oesterbeurs beoordeeld?

Gasten geven Restaurant Oesterbeurs een 4,7 op basis van 310 Google-reviews. Daarmee staat de zaak op plek 3 van de 8 lunchrooms in Yerseke in onze gids.

Wat zijn de openingstijden van Restaurant Oesterbeurs?

De actuele openingstijden zijn nog niet door de eigenaar doorgegeven. Check ze via Google Maps of bel even voordat je gaat.

Kan ik reserveren bij Restaurant Oesterbeurs?

Dat verschilt per lunchroom. Met een groep of in het weekend is het slim om vooraf te bellen.

Welke lunchrooms zitten in de buurt van Restaurant Oesterbeurs?

De dichtstbijzijnde lunchroom buiten Yerseke is 1401 Lunch & brood in Wemeldinge (ongeveer 4,4 km). Hieronder zie je meer lunchplekken in de buurt.

Is dit jouw zaak?

Eigenaren kunnen deze pagina claimen voor €199 per jaar en dan zelf foto's, openingstijden en de menukaart toevoegen.

Meer lunchrooms in Yerseke

Alle 8 lunchrooms in Yerseke →

Lunchrooms in de buurt van Restaurant Oesterbeurs