Lunchrooms.nl
LunchroomsUtrecht

Mizu Coffee Matcha

Kruisstraat 7, 3441 BW Woerden, Nederland

5,0(21)

Mizu Coffee Matcha: De Beste Specialty Coffee en Matcha in Woerden

Lunchen bij Mizu Coffee Matcha in Woerden: klassieke uitsmijter als lunch
Sfeerbeeld, geen foto van de zaak zelf.

Mizu Coffee Matcha aan de Kruisstraat 7 is een charmant en modern café in Woerden waar liefhebbers van specialty coffee en matcha volledig aan hun trekken komen. De warme en uitnodigende sfeer wordt versterkt door een enthousiast en uiterst vriendelijk team dat elke gast met aandacht bedient. De heerlijke matcha oat latte is een favoriet, perfect voor koude dagen en geliefd om zijn zachte en rijke smaak. Bezoekers noemen Mizu zelfs de beste coffeeshop van Nederland, wat het een must-visit maakt voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit, service en een gezellige ambiance. Een plek waar passie voor goede koffie en gastvrijheid samenkomen tot een unieke ervaring.

Adres en bereikbaarheid

Mizu Coffee Matcha ligt aan de Kruisstraat 7 in Woerden, Utrecht. Met de knop Routebeschrijving open je direct Google Maps met de route vanaf jouw locatie. Ben je in de buurt en wil je verder kijken? Bekijk dan alle lunchrooms in Woerden.

Wat vinden gasten van Mizu Coffee Matcha?

Op Google krijgt Mizu Coffee Matcha een 5,0 uit 21 reviews. In onze gids staat de zaak daarmee op plek 10 van de 14 lunchrooms in Woerden. Scores veranderen in de loop van de tijd. Kijk daarom ook naar recente reviews voordat je gaat.

Lunchen in Woerden

Woerden ligt in de provincie Utrecht, midden in het Groene Hart. Je vindt er de gezelligheid van een historische stad, met het open polderlandschap dichtbij. Dat maakt Woerden een fijne plek voor een lunchpauze: tijdens een dagje winkelen, na een wandeling of als tussenstop op een fietstocht door de omgeving.

Lees meer over lunchen in Woerden →

Veelgestelde vragen over Mizu Coffee Matcha

Waar zit Mizu Coffee Matcha?

Mizu Coffee Matcha vind je aan de Kruisstraat 7, 3441 BW Woerden in de provincie Utrecht. Gebruik de knop Routebeschrijving voor de snelste route.

Hoe wordt Mizu Coffee Matcha beoordeeld?

Gasten geven Mizu Coffee Matcha een 5,0 op basis van 21 Google-reviews. Daarmee staat de zaak op plek 10 van de 14 lunchrooms in Woerden in onze gids.

Wat zijn de openingstijden van Mizu Coffee Matcha?

De actuele openingstijden zijn nog niet door de eigenaar doorgegeven. Check ze via Google Maps of bel even voordat je gaat.

Kan ik reserveren bij Mizu Coffee Matcha?

Dat verschilt per lunchroom. Met een groep of in het weekend is het slim om vooraf te bellen.

Welke lunchrooms zitten in de buurt van Mizu Coffee Matcha?

De dichtstbijzijnde lunchroom buiten Woerden is De Burgemeester in Linschoten (ongeveer 3,3 km). Hieronder zie je meer lunchplekken in de buurt.

Is dit jouw zaak?

Eigenaren kunnen deze pagina claimen voor €199 per jaar en dan zelf foto's, openingstijden en de menukaart toevoegen.

Meer lunchrooms in Woerden

Alle 14 lunchrooms in Woerden →

Lunchrooms in de buurt van Mizu Coffee Matcha