Lunchrooms.nl
LunchroomsGelderland

Eetcafé de Tol

Keijenborgseweg 1, 7021 KP Zelhem, Nederland

Authentiek en Sfeervol Eetcafé de Tol in Zelhem

Lunchen bij Eetcafé de Tol in Zelhem: klassieke uitsmijter als lunch
Sfeerbeeld, geen foto van de zaak zelf.

In het hart van Zelhem vind je het charmante Eetcafé de Tol, een plek waar de tijd lijkt stil te staan dankzij de nostalgische inrichting uit de jaren zestig en zeventig. Dit gezellige eetcafé staat bekend om zijn ruime porties en uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het vriendelijke en attente personeel zorgt ervoor dat het je aan niets ontbreekt tijdens je bezoek. Bezoekers waarderen de gemoedelijke sfeer en de bijzondere historische foto’s die de muren sieren, wat het een unieke ervaring maakt. Of je nu komt voor een avondje uit met vrienden of een smakelijke maaltijd na een drukke dag, Eetcafé de Tol biedt een warm welkom met heerlijke gerechten en een gezellige ambiance die uitnodigt tot terugkomen.

Adres en bereikbaarheid

Eetcafé de Tol ligt aan de Keijenborgseweg 1 in Zelhem, Gelderland. Met de knop Routebeschrijving open je direct Google Maps met de route vanaf jouw locatie. Ben je in de buurt en wil je verder kijken? Bekijk dan alle lunchrooms in Zelhem.

Lunchen in Zelhem

Zelhem ligt in de Gelderse Achterhoek, in de gemeente Bronckhorst. Het dorp is een fijne plek om een lunch te combineren met een kennismaking met deze groene streek. Rond Zelhem vind je het afwisselende Achterhoekse landschap, met weilanden, houtwallen en bos. Dat maakt een middag hier aantrekkelijk voor wie graag even buiten is en onderweg rustig wil aanschuiven.

Lees meer over lunchen in Zelhem →

Veelgestelde vragen over Eetcafé de Tol

Waar zit Eetcafé de Tol?

Eetcafé de Tol vind je aan de Keijenborgseweg 1, 7021 KP Zelhem in de provincie Gelderland. Gebruik de knop Routebeschrijving voor de snelste route.

Wat zijn de openingstijden van Eetcafé de Tol?

De actuele openingstijden zijn nog niet door de eigenaar doorgegeven. Check ze via Google Maps of bel even voordat je gaat.

Kan ik reserveren bij Eetcafé de Tol?

Dat verschilt per lunchroom. Met een groep of in het weekend is het slim om vooraf te bellen.

Welke lunchrooms zitten in de buurt van Eetcafé de Tol?

De dichtstbijzijnde lunchroom buiten Zelhem is Papatia Exclusief Café, Lunchroom,Bistro. in Doetinchem (ongeveer 4,2 km). Hieronder zie je meer lunchplekken in de buurt.

Is dit jouw zaak?

Eigenaren kunnen deze pagina claimen voor €199 per jaar en dan zelf foto's, openingstijden en de menukaart toevoegen.

Lunchrooms in de buurt van Eetcafé de Tol