Lunchrooms.nl
LunchroomsZeeland

Café René

A. de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Nederland

4,8(19)
Lunchen bij Café René in Kwadendamme: terras van een lunchroom aan de gracht
Sfeerbeeld, geen foto van de zaak zelf.

Café René
A. de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Nederland

Adres en bereikbaarheid

Café René ligt aan de A. de Koningstraat 5 in Kwadendamme, Zeeland. Met de knop Routebeschrijving open je direct Google Maps met de route vanaf jouw locatie. Ben je in de buurt en wil je verder kijken? Bekijk dan alle lunchrooms in Kwadendamme.

Wat vinden gasten van Café René?

Op Google krijgt Café René een 4,8 uit 19 reviews. Scores veranderen in de loop van de tijd. Kijk daarom ook naar recente reviews voordat je gaat.

Lunchen in Kwadendamme

Kwadendamme ligt op Zuid-Beveland, in de Zeeuwse gemeente Borsele. Het dorp maakt deel uit van de Zak van Zuid-Beveland, een streek met polders, kronkelende dijken en boomgaarden. Voor lunchliefhebbers zit de aantrekkingskracht vooral in die landelijke omgeving: even aan tafel na een wandeling, of rustig pauzeren tijdens een fietstocht door het Zeeuwse landschap.

Lees meer over lunchen in Kwadendamme →

Veelgestelde vragen over Café René

Waar zit Café René?

Café René vind je aan de A. de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme in de provincie Zeeland. Gebruik de knop Routebeschrijving voor de snelste route.

Hoe wordt Café René beoordeeld?

Gasten geven Café René een 4,8 op basis van 19 Google-reviews.

Wat zijn de openingstijden van Café René?

De actuele openingstijden zijn nog niet door de eigenaar doorgegeven. Check ze via Google Maps of bel even voordat je gaat.

Kan ik reserveren bij Café René?

Dat verschilt per lunchroom. Met een groep of in het weekend is het slim om vooraf te bellen.

Welke lunchrooms zitten in de buurt van Café René?

De dichtstbijzijnde lunchroom buiten Kwadendamme is Koek&Leut in Nisse (ongeveer 3,1 km). Hieronder zie je meer lunchplekken in de buurt.

Is dit jouw zaak?

Eigenaren kunnen deze pagina claimen voor €199 per jaar en dan zelf foto's, openingstijden en de menukaart toevoegen.

Lunchrooms in de buurt van Café René